Milestone

1998'de kurulan Milestone Systems, merkezi Kopenhag, Danimarka'da bulunan, dünyanın önde gelen açık platform IP video yönetim yazılımı (VYY) sağlayıcısıdır. Hedefimiz, sayısal video verilerinin yönetim ve dağıtımıyla müşterilerimizin organizasyon işlemlerini geliştirmek ve genel güvenliği artırmaktır.

Milestone XProtect® VMS güçlü, güvenilir, kullanımı kolay ve dünya çapında 100.000'den fazla kurulumla kanıtlanmış bir üründür. Gerçek bir açık platforma dayalı XProtect VYY, endüstrinin en geniş kamera yelpazesi ve erişim kontrolü, video analizi gibi sınıfındaki en iyi iş çözümleriyle çalışır.

Milestone’un ürün portföyü ilave olarak, donanım cihazları ile tümleştirilmeyi sağlayan bir video gözetim platformu olan Milestone Arcus™'u ve piyasa lideri Milestone gözetim yazılımı ile kayıt donanımını bir arada sunan, kullanıma hazır Milestone Husky NVR serisini de kapsar.

XProtect VYY, dünya çapındaki yaklaşık 150 farklı tedarikçinin 3.500'den fazla kodlayıcısı, IP kamerası ve sayısal video kayıt cihazı (DVR) ile uyumludur. Milestone, yeni cihazlarla uyumluluğunu artırmak için sürekli çalışır.

XProtect VYY’larından çoğu Milestone Entegrasyon Platformu Yazılım Geliştirme Kiti (MIP SDK) yardımı ile, erişim kontrolü, ihlal saptama ve video analizi gibi sınırsız sayıda uygulamaları entegre edecek olan çerçeve çalışmasını sağlar. XProtect ürün ailesi az sayıda kamera bulunan tek bir yerdeki bir gözetim sisteminden, karmaşık, dağıtılmış yapıdaki gözleme alanlarını içeren ve tek bir merkezden kontrol edilebilen gözetim sistemlerine kadar, tüm ölçeklerdeki gereksinimleri karşılar. 15'den fazla ülkede bölgesel ofisi ve satış temsilcisi bulunan Milestone Çözümleri, dünya çapında pek çok ülkede satılmaktadır.