Ana Sayfa » Koyuncu Elektronik A.Ş. Seagate Distribütörü Oldu

Koyuncu Elektronik A.Ş. Seagate Distribütörü Oldu

Untitled Document

Dijital verilerin nasıl depolandığını, paylaşıldığını, kullanıldığını analiz eden ve kullanıcılar için bu yönde çözümler üreten, dünyanın lider veri depolama çözümleri üreticisi Seagate, önemli teknoloji sağlayıcılarından Koyuncu Elektronik ile anlaşma imzaladı.

Bu anlaşmayla birlikte Koyuncu Elektronik, Seagate’in tüm dahili ve harici depolama çözümlerinin satışından sorumlu Türkiye’deki distribütörlerinden biri oldu.

Verinin Olduğu Her Alanda!

Dünya genelindeki IT uzmanlarının oylarıyla bağımsız olarak gerçekleştirilen IT Brand Pulse ödüllerinde, son 5 yıldır üst üste inovasyon, performans, güvenilirlik ve pazar liderliği konusunda ödüllendirilen Seagate’in Ironwolf diski de Avrupa’da 2017’nin en iyi diski seçildi.

Hem bireylerin hem de kurumların ihtiyacına yönelik veri depolama sistemleri üreten Seagate, verinin olduğu her alanda çözümler sunuyor. Oyun konsolları ve Drone’ler için de taşınabilir diskler üretiyor.

PlayStation için üretilen taşınabilir diskin yanı sıra Microsoft lisanslı ilk ve tek Xbox diski de Seagate tarafından üretildi.

Ayrıca Seagate’in DJI işbirliğiyle ürettiği Fly Drive adındaki, 2TB’lık kapasiteye sahip ilk drone ile uçabilen disk çekilen görüntüleri anında diske kaydedilebiliyor. Diskin üzerindeki kart girişi sayesinde açık havada başka bir kart okuyucuya gerek kalmıyor.

Büyüme Devam Edecek! 

Üretiminde, artan dijital veriyi göz önünde bulundurarak 2020’nin ve 2025’in planlamasını yapan Seagate, pazar planlarını da geleceği düşünerek yapıyor. Mevcut başarısını sürdürebilmek ve oyun alanında daha da büyümek isteyen markanın Koyuncu Elektronik ile yaptığı anlaşmanın bu anlamda önemli katkı sağlayacağı düşünülüyor.

Editöre Not

Koyuncu Elektronik Hakkında
Koyuncu Elektronik A.Ş., bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında dünyanın en önde gelen markalarının ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunan "ülke distribütörü" esasında çalışan bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu 1996 yılından itibaren sürekli devam ettiği altyapı yatırımları ile ülkemizin konusunda lider ve köklü kurumlarındandır. Kendini uluslararası pazarlarda yüksek teknolojisi ve üstün kalitesi ile ispatlamış markaların ürünlerini, ülkemizdeki IT satış kanalı, elektronik güvenlik çözüm ortakları, organize perakende zincirler ve e-ticaret firmaları yoluyla tüketicilere ve kurumlara eriştirmektedir. Koyuncu Elektronik, "daha iyi katma değer" odaklı rekabet anlayışı doğrultusunda gerek satış kanalı gerekse nihai kullanıcı tüm müşterilerinin yüksek memnuniyetini hedef almaktadır.

Seagate Distribütörlük

 

 

 

 

Seagate and Koyuncu Elektronik Signs a New Agreement!

Seagate, world's leading provider of data storage solutions that analyse how data is stored, shared, and used and produce solutions for users has signed an agreement with Koyuncu Elektronik, one of the major technology providers.

Along with this agreement, Koyuncu Elektronik became one of the distributors in Turkey responsible for the sale of all Seagate internal and external storage solutions.

In Every Area Where Data is Available!

Seagate's Ironwolf disk, which has been awarded over the last five years for innovation, performance, reliability and market leadership has also been elected as the best disc of 2017 in Europe at the IT Brand Pulse awards held independently of the world's IT specialists.

Producing data storage systems tailored to the needs of both individuals and organizations, Seagate offers solutions in every area where data is available. It also produces portable discs for game consoles and drones.

In addition to the portable disc that was produced for the PlayStation, the first and only Microsoft licenced Xbox disc has been produced by Seagate.

Besides, Seagate's DJI co-produced Fly Drive, the first drone with a capacity of 2TB, is capable of recording images on a flyable disc. Thanks to the card entry on the disc, there is no need for another card reader outdoors.

Growth Will Continue!

Seagate, planning 2020's and 2025's, considering the growing digital data in its production, is also making its market plans for the foreseeable future. It is believed that the agreement made with Koyuncu Elektronik, which wants to continue its current success and grow even more in the field of games, will make an important contribution in this sense.

Editorial note

About Koyuncu Elektronik

Koyuncu Elektronik A.Ş. is a technology company operating on the basis of "country distributor" which offers the products of the leading brands of the world to the users in information technology, electronic security, consumer electronics and mobile communication business branches.It is the leading and well-established institution of our country with the infrastructural investments that continues since 1996.The products of brands that have proven themselves with high technology and superior quality in international markets are being sold to consumers and institutions through IT sales channels, electronic security solution partners, organized retail chains and e-commerce companies in our country. Koyuncu Elektronik aims at high satisfaction of all customers in terms of "better added value" focused competition in terms of sales channel and end user.

İlgili Haberler:

Koyuncu Elektronik A.Ş. UBIQUITI Networks (UBNT) Distribütörü Oldu
Hikvision "The Best IP Camera Seller" ödülü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Koyuncu Elektronik A.Ş. Lenovo Distribütörü Oldu
Koyuncu Elektronik A.Ş. Fujitsu (PFU) Distribütörü Oldu
Koyuncu Elektronik A.Ş. Seagate Distribütörü Oldu
Allied Telesis "Yılın En İyi Partneri" Ödülü
iVMS-5200 Profesyonel Video Yönetim Yazılımı; Tüm Güvenlik İhtiyaçlarınızı Karşılar!
Seagate 8TB Video Gözetim Diskini Sergiledi
Samsung Curved Serisi Kavisli Ekran
Prestigio